vabatahtlikud

58379295_3059487650731712_62177219341975552_n.jpg

Festivali korraldamisel ja ellu viimisel vajame erinevates etappides mitmesugust kaasalöömist!
Vastavalt sellele oleme vabatahtlikud jaotanud kahte gruppi - talgulised ja festivali vabatahtlikud.

Talgulised

Talgute kuupäevad 21. juuli ja 4. august

Talgu päevaplaan:

  • 11.00 - kogunemine

  • 12.00 - talgutööd

  • 18.00 - õhtu

Talgud toimuvad Urissaare Rantšos, Univere küla, Mulgi vallas.

Talgulised on need, kes aitavad luua selle õige farmifiilingu ja tänu kellele sünnib festivaliks hästi ette valmistatud ja korrastatud alal! Talgutele saabudes registreerime kõik osalejad ning jaotame vabatahtlikud erinevatesse meeskondadesse. Talgud lõpetame alati meeldiva koosviibimisega Urissaare Rantšos, kus naudime muusikat ja sööme kõhud täis parimat talgutoitu!

Vabatahtlikud, kes löövad täies mahus kaasa mõlemal kahel talgul, saavad premeeritud festivali pääsmega!
Oma osalemine talgul registreeri hiljemalt talgu nädala neljapäevaks!

Festivali vabatahtlikud:

Festivali vabatahtlikud annavad meie festivalile näo ja olemuse! Nemad kergitavad kaabut igale meie külalisele ja on lahked naeratustega. Nendest õhkub hubast farmifiilingut, mis laseb kõigil ennast hästi tunda!

Festivali vabatahtlikud abistavad meid ala korrashoiul, piletimüügis, löövad kaasa baaride toimetustes ning on olulised asjapulgad paljudel festivali aladel. Lisaks vajame abi neljapäevla (15.08) festivali lavade, kaunistuste jms üles panemisel ja pühapäeval (18.08) festivali alla võtmisel.

 

Seega on abilised oodatud festivali alale juba 15. augustil ja lõpetame kõik koos 18. augustil. Töö festivali ajal on organiseeritud graafiku alusel, et ka vabatahtlikud festivali melust osa saaksid! Ka kõhud toidame mõlemal päeval kenasti head ja paremat täis! Vabatahtlikud saavad festivali alale tasuta ja meie poolt süüa. Majutuse võimalus on telklas, pesta ja ujuda saab ka!


Kõik küsimused vabatahtlike osas palume saata Merylinile:
Merylin Poks
Urissaare Kantri vabatahtlike koordinaator
merylin@urissaarekantri.ee